Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 14.12.23 13:51:54  |  (8.0.25) | Česká verbež   plán
se zájmem jsem zhlédl celé video a musím říct, že lidi, kteří se motali kolen tohoto projetu, jsou docela frajeři a udělali kus dobré práce. Kecy, že se jedná o naše peníze a Školníkovo promo jsou celkem liché. Každý z Vás má možnost zorganizovat nějakou akci a čerpat na ní dotace, jenže většina lidí jsou liný jako vši a jen kritizují ty, kteří něco dělají. Stačí se podívat do této diskuze a je názorně vidět o čem zde píšu. Začne se bourat dům u vlakového nádraží. Do té doby lidi nadávali, jak to vypadá, když někdo přijede do Broumova a první co vidí je tato ruina. Teď nadávali, že se moc práší, když to bourají a už pro změnu nadávají, že tam ta ruina není. To samé muzika v Broumově, kecy jak tady chcípnul pes a že tu nic není. Ale to, že dole provozuje Standa Pitaš rokový klub Eden ví v Broumově každý a když je tam dobrá muzika, tak tam je půlka lidí, protože ty, kteří nejvíce křičí, že se tu nic neděje, tak sedí doma a koukají na Hurvínka. Než začnete psát tyto nesmysly, tak si sedněte a zeptejte se, co jsem udělal pro Broumov já a když si odpovíte, že nic, tak druhá otázka je, mám právo kritizovat ty, kteří dělají, když já jen sedím a koukám? Uvidíte, že těchto nejapných keců rázem ubude.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra