Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 29.11.23 10:07:43  |  (8.0.25) | Honza   :)
Jak jsem se domníval, patetická a primitivní odpověď, která nic nevyvrací a odbočuje. Teď ti ukáži, jak se to dělá.

Zítko + Čermák + Peterková, součin jejich inteligenčních kvocientů má dvoucifernou hodnotu už jen proto, že argumentují pouze důsledky, nevidí příčiny. Emočně a bez logických argumentů tvrdí dost často polopravdy.
Rajchl je tzv. falešný protok, velmi obdobné jako Václav Havel. Možná, že to myslí dobře, nicméně opět řeší pouze důsledky a nabízí řešení z bláta do louže. Irelevantní jako veškeré demonstrace, které nemohou ze své podstaty nic změnit. A jestli, tak k horšímu! Navíc komunikuje s Babišem a ten jako je známo je psychopat.
No a Vladimír Vladimírovič šil do lidí také jakoby "vakcíny" a také nasazoval roušky a to ještě mnohem agresivněji než státy v EU. Pokud si někdo chce zjistit kým je Putin řízen, tak dojde k závěru, že to je ta samá parta jako ta, která řídí například Bidena nebo i čínského prezidenta. Jako příklad může skutečně posloužit Hitler. Hitler byl financován bankami ze Švýcarska, které byly napájeny bankami z Velké Británie. A ty byly napájany Sionisty z New Yourku. Pokud by to někomu přišlo absurdí, tak doporučuji přečíst knihu IBM a Holocaust, kde jsou uvedeny veškeré potřebné analogie a verifikované údaje z bank. A tím nechci napsat, že to jsou Židi, naopak. Židé, kteří přežili koncentrační tábor jako jediní protestovali v Tel Avivu proti Covidismu, protože ti znají procesy. Byla to mimochodem komedie, kdy stařečkové naléhali, že se odehrává totéž jako před 2. sv. válkou. A mimochodem i protestovali proti koncetračnímu táboru, který ještě stále je v Gaze.

No a teď příčina. Příčinou je velmi silná degenerace lidí jako jsi ty. Absolutní nezájem, absolutní sobecetví a pokročilá demence. Jsi protyp člověka, který už opravdu není potřeba.
A řešení? No řešením je právě postupné vyhlazení lidí jako jsi ty. Jsou zde roboti a migranti, kteří mají chuť do života. Lidi jako ty jsi, ve skutečnosti chodící Zombie, kteří jen parazitují a to bezpochyb končí, protože už se všeobecně ví, že do systému jménem Titanic chčije! No a panika začíná :) Já svou lodičku už mám ,nicméně drtivá většina dostane jen záchranou vestu, která je jak je známo v ledové vodě něco jako konsolidační balíček na shnilou ekonomiku :D :D A svou lodičkou rozhodně nemyslím soběstačný dům nebo tuny zlata. A protože považuji globalistický plán na odstranění vás dementů jako správný, tak ten prozravovat nebudu a naprostá většina nemá ani kapacitu na pochopení.
Hodně štěstí idiote ;-) ačkoliv výsledek je nyní již jasný.
Jsi nevzdělaný a hloupý, tak nebudu žádat o argumentaci, protože jsem tě jen a pouze použil pro manifestaci idiocie pro lidi, kterým ještě funguje jejich poslední mozková buňka.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra