Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 16.03.18 11:48:56  |  (25.131.52) | Ondra   V čem je problém?
Ve Vebě jsem pracoval necelé 2 roky, byl jsem členem vedení společnosti Papillons (sestra Veby) a dle mého názoru k současnému stavu vedly následujííc skutečnosti:
1. Veba měla (a stále má) nepřiměřeně mnoho zaměstnanců - zejména na THP pozicích - jinými slovy Veba celá léta projídala svoji marži až ji došly peníze (nejde jen o výplaty, ale také o údržbu, investice).

2. Pokud někdo na výše uvedené poukázal, nebyl v lepším případě vyslyšen, v horším mu bylo naznačeno, že takové řeči by pro něj mohly mít nepříjemné následky. Vedení prostě před tím zavíralo oči.

3. Pokud vedení nějaký problém připustilo, nebylo schopné se shodnout na řešení. Buď problém neřešilo nebo jen zčásti.

Samotného mě překvapilo, jak dlouho mohla Veba v takovém režimu fungovat, každý jiný podnik by už dávno zkrachoval, ale asi měla velké rezervy z předchozích let.

Když jsem pochopil, jak se situace má, rozhodl jsem se před cca 2 roky podat výpověď a najít si práci jinde. Bylo mi to tehdy opravdu líto, protože mám Vebu rád a její produkty považuji (a nejenom já) za jedinečné.

Jsem přesvědčený o tom, že kdyby Vena měla kvalitní vedení, byla by z ní prosperující firma, která by nyní (i díky současné konjunktuře) jenom zkvétala.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra