Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 14.02.18 13:59:14  |  (25.130.228) | Berka   obyvatel Otovic
Dobrý den, rád bych se Vás zeptal, to hodnotíte pana Malíka, jako osobu, nebo jeho názor- přeprava kamene přes Otovice? A můžete mi říci vy, kde je to dobro pro nás všechny?
Náš obývák, začíná cca 2,5m od kol projíždějících traktorů, a to náš dům není zdaleka nejblíž cestě. Těžko budete v Otovicích hledat někoho, kdo bydlí u silnice a řekne, že je všechno v pořádku.Taky zde nenajdete metr krajnice, která není utržená a není na ní vzorek náklaďáku.Za to samozřejmě nemohou řidiči těchto strojů, když se míjejí, tak se tam prostě jinak nevejdou, takže radši chodit příkopem.Ano v zimním období je to snesitelnější,větrá se nárazově a frekvence a počet strojů je nižší ale bude jaro a bude se zase jezdit od rána do noci. Můžete si i vyvětrat, jestliže vám nevadí oblaka prachu a rámus, že neslyšíte jeden druhého. Byl jsem svědkem toho, že se náklad plachtoval, jen když se v obci objevila policie.Sami se na Y..T...- Otovice lom (já to netočil) můžete přesvědčit, že tento kámen skoro nepráší.
Letní grilování? Pohoda koukáte na traktory, které tonáží o dost překračují tonáž mostku uprostřed obce, bordel, rámus, za zády polští, ale i čeští cyklisté, sic nemohou dýchat, ale slyšíte je na kilometr. Když náhodou narazí na domorodce v autě, který se vrací po "cyklostezce", účelové komunikaci domů, počastují ho nějakou tou nadávkou (to dělají především obyvatele Broumova), inu dobře se nám tu žije. A děti, ty z důvodů bezpečí, začnu do školy posílat po řece.
Takže, až zase potkáte někoho s takovou peticí, prosím neberte ohled na lidi, kterých se to týká, však on se jich stejně nikdo na nic neptá, a směle do uplakaného starosty a ekoteroristy Malíka, protože jde určitě především o ně!
A kde žijete vy pánové? Můžete vůbec tento problém objektivně posoudit? Nebo chcete jen napadat lidi, kteří se vám nelíbí?
Přeji klidný den!

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra