Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 30.10.14 17:35:27  |  (6.223.231) | Bůna ml.   volební sliby
Dobrý večer,předem říkám, že jsem poprvé nebyl volit.Z politiky jsem zhnusen ať už v komunální nebo v celostátní sféře. Volební sliby mám přečtené a všem je snad jasné (kromě těch co šli volit snad poprvé),že před volbami se slibuje a za 4 roky se mění,protože sliby se nesplnily. :)Problematika s cikány se řeší snad každé volební období,ale za 15let co bydlím v Broumově se snad nic nezměnilo.Jak tady nějací lidé píší,není to jen věc Broumova jako takového,ale státu.Včem by se ale Broumov mohl více angažovat je kontrola heren a gamblérů,kteří čerpají sociální dávky a jiné podpory.Tento problém se týká především cikánů.Bydlím na náměstí,ti kteří bydlí v ulici Obránců Míru a vedlejších jistě znají jejich bujaré večírky končící v brzkých ranních hodinách.Nechci se o tom rozepisovat,protože na danou problematiku již byla v minulosti psána petice.Proč naši měšští strážníci jednají s gamblérem co vykopne dveře o půl noci v herně v rukavičkách a se slovy \"běžte prosím domů se vyspat\" je případ vyřešen je jen jedna otázka,ale proč se nedělají kontroly heren a gamblér který má na automaty by neměl mít právo brát JAKÉKOLIV dávky (a neříkejte mi,že to není možné zařídit)toť otázka dost podstatná.Jsem OSVČ,řádně platím daně,jsem buzerován kontrolami a doslova mě zaráží ,že si někteří jezdí pro podporu v autě za nesmysl,hrají bedny,smějou se nám do ksichtu,dělají bordel,všichni to vědí a nikdo s tím nic nedělá.Co je na tom tak těžkého, jít do herny,legitimovat dannou osobu a popřípadě mu dávky odebrat?Protože když má prachy na automaty,tak logicky žádné dávky nepotřebuje ne? :) Jinak se prosím zdržte názorů,že jsem rasista, kdo mě zná tak ví,že neodsuzuji lidi podle toho jak vypadají,ale co mají v hlavě.Zároveň bych chtěl vyzvat naše strážníky aby se více zapojovali do těchto kontrol a pokuĎ se bojí a nemají jak se říká na to \"koule\",měli by uvažovat o změně zaměstnání.Našemu zastupitelstvu přeji nebo si spíš přeji,aby se Broumov konečně dočkal změny.Berte nás všechny stejným metrem.

Předchozí příspěvek 
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra