Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 13.12.23 12:15:20  |  (8.0.25) | Galapetr   PLÁN NA TO, JAK SI Z NAŠICH PENĚZ ZAJISTIT FINANCOVÁNÍ SVÉHO BYZNYSU
https://www.ceskatelevize.cz/porady/15812890559-plan-broumov/
icon | 14.12.23 05:23:50  |  (8.0.25) | Jožin   plan
Dokument zajímavý, jen nechápu proč se o tom mluví jako o městě kultury, když prakticky v celém dokumentu dominuje pouze klášter. Měli se přihlásit do soutěže o nej. klášter, kde pevně věřím, že by uspěli. :)
icon | 14.12.23 12:33:02  |  (8.0.25) | Honza   Jj
pouze Školníkovic promo
icon | 14.12.23 13:51:54  |  (8.0.25) | Česká verbež   plán
se zájmem jsem zhlédl celé video a musím říct, že lidi, kteří se motali kolen tohoto projetu, jsou docela frajeři a udělali kus dobré práce. Kecy, že se jedná o naše peníze a Školníkovo promo jsou celkem liché. Každý z Vás má možnost zorganizovat nějakou akci a čerpat na ní dotace, jenže většina lidí jsou liný jako vši a jen kritizují ty, kteří něco dělají. Stačí se podívat do této diskuze a je názorně vidět o čem zde píšu. Začne se bourat dům u vlakového nádraží. Do té doby lidi nadávali, jak to vypadá, když někdo přijede do Broumova a první co vidí je tato ruina. Teď nadávali, že se moc práší, když to bourají a už pro změnu nadávají, že tam ta ruina není. To samé muzika v Broumově, kecy jak tady chcípnul pes a že tu nic není. Ale to, že dole provozuje Standa Pitaš rokový klub Eden ví v Broumově každý a když je tam dobrá muzika, tak tam je půlka lidí, protože ty, kteří nejvíce křičí, že se tu nic neděje, tak sedí doma a koukají na Hurvínka. Než začnete psát tyto nesmysly, tak si sedněte a zeptejte se, co jsem udělal pro Broumov já a když si odpovíte, že nic, tak druhá otázka je, mám právo kritizovat ty, kteří dělají, když já jen sedím a koukám? Uvidíte, že těchto nejapných keců rázem ubude.
icon | 14.12.23 21:04:32  |  (8.0.25) | Arnošt   Plán
Čerpač dotací je přisátej na veřejných chechtácích jako tele na cecku. Radujme se. Aleluja
icon | 15.12.23 08:59:58  |  (8.0.25) | Petr Staněk   Anonymnímu autorovi "Česká verbež"
Milý anonyme
icon | 15.12.23 09:01:18  |  (8.0.25) | Petr Staněk   Anonymnímu autorovi "Česká verbež"
Milý anonyme,
nechci zde polemizovat o tom, kdo udělal či neudělal "něco pro Broumov". Z nemalých zkušeností však vím, že ti, kdo pro obyvatele tohoto města někdy něco udělali, nemají potřebu vytrubovat to do světa (leda by "to" dělali ze zištných důvodů…?)
Předpokládám, že informace k následnému utváření svých názorů sbíráte takříkajíc na široké frontě a je tedy možné, že znáte i článek J. Hamerského, který vyšel v r. 2021 v celostátním periodiku Alarm. Kdyby náhodou ne, posílám Vám odkaz! Tím samozřejmě netvrdím, že daný článek je veskrze "pravdivý", ale určitě stojí za to přečíst si ho…

S pozdravem Petr Staněk, Broumov

https://a2larm.cz/2021/04/broumov-evropskym-mestem-kultury-klaster-funguje-skvele-ale-mistni-se-propadaji-do-exekuci/>
icon | 15.12.23 13:31:10  |  (8.0.25) | Česká verbež   plán
Milý Petře Staňku,
Vámi zaslaný link mi bohužel nejde otevřít, ale podle názvu, který je uveden adrese článku usuzuji, že se jedná o exekuce místního obyvatelstva. Kolektiv lidí kolem pana Školníka vykonává práce na zvelebení krajiny, opravu místních památek, potažmo propagaci regionu jako celku. S exekucemi obyvatelstva nemá nic společného a s velkou pravděpodobností ani lidi nenabádal, aby si půjčovali peníze, které nemohu zaplatit. Nejsem obdivovatelem pana Školníka, ani se s ním osobně neznám, jen vidím práci za těmito lidmi a to si myslím, že je kus dobře odvedeného díla. Nehodnotím, že pan Školník má z tohoto nemalý osobní prospěch a podobné řeči, protože tu možnost má každý, ale jen málo lidí má (dámy prominou) ty koule se do takových projektů pustit. Můj příspěvek byl směřován místním odborníkům, kterým nevoní nic. Prostě kyselo je moc kyselý a bramborák moc bramborovej, jak říkal náš skorokrajan Trautenberk.
icon | 15.12.23 15:15:29  |  (8.0.25) | petr   re
Stačilo nevyhánět místní starousedlíky a nerozkrádat a nelikvidovat jejich majetek.

Pak by se z peněz evropských daňových poplatníku nemuseli vymýšlet nesmyslné rozvojové projekty.
icon | 15.12.23 16:04:23  |  (8.0.25) | Galapetr   Česká verbeži
Mýlíte se pane! Ten článek se "podnikatele ve filantropii" týká! Pan Staněk není blbej, aby Vám poslal nějaký článek o exekucích :-)

Zkuste to takhle, v tom původním linku je na konci šipka, která tam nepatří:

https://a2larm.cz/2021/04/broumov-evropskym-mestem-kultury-klaster-funguje-skvele-ale-mistni-se-propadaji-do-exekuci/

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra