Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 08.05.19 17:44:10  |  (0.91.220) | občanka   Broumov- město smradu
Vyvážet popelnice jednou za 14 dní, je fakt geniální nápad. Nevím, jak se žije lidem se zahrádkou a kompostérem. Zato uprostřed města je to v pondělí večer děs. Zátiší s hejnem masařek a zápachem, který zažene i potkany. Žádny pytel na odpadky není tak těsný, aby nepropustil fakt nic. Nemluvě o tom, že spousta lidí vyhazuje odpad i v otevřených igelitkách. Zkažené ředkvičky jsou citit zdaleka.

Město by mělo začít zdarma rozdávat včelařské kukly. V létě se k popelnicím nedostaneme přes mraky vos.
icon | 10.05.19 19:15:20  |  (25.130.61) | Paragan   Broumov- město smradu
Na toto téma jsem již několikrát psal. Občanům a hlavně radnici je to šumák. Takže si můžeme jenom říci. Nevadí, občané to zaplatí. Všem, co teď řeknou, běž si stěžovat na radnici, řeknu jedno. Proč já a potom jenom já budu ten špatný. Ne děkuji, jenom čekám, až se najde nějaké bydlení mimo Broumov. Podle filmu Tahle země není pro starý. Já můžu pouze dodat Tohle město není pro mladý.
icon | 10.05.19 23:14:27  |  (8.248.2) | Sisi   Odpad
Pan starosta rozhodl setrit, tak to bude v broumove smrdet a odpad bude po ulicich.
Je moznost panu starostovi odpad odvezt do Hvezdecke ul. pred dum at se dostane do reality...
icon | 11.05.19 09:48:07  |  (0.91.217) | petr   re
Jo navést ten odpad do Hvězdecké a ktomu mu tam nechat jako pozornost pár lahví šnapsu, to by určitě sklidilo úspěch:-D
icon | 11.05.19 18:18:44  |  (0.91.220) | občanka   odpad
Hlavně město tvrdí, že nám poplatky za odpad nezvyšují. I prvňák si umí spočítat, že se poplatek vlastně zvedl o 100%. Radši bych platila víc, než se dívat na pytle kolem přeplněných popelnic. Zajímalo by mě, kolik město zaplatilo před pár lety za deratizaci.
icon | 12.05.19 10:48:22  |  (0.91.226) | Marcela   odpad
V letech 70 tých se také vyváželo jednou za 14 dní.Ale dnešní konzumní společnost má mnohem více odpadů.Třiďte a uvidíte,že se Vám obsah komunálu podstatně sníží.
icon | 12.05.19 10:54:03  |  (0.91.224) | Franta   Pro občanku
No já nevím, sváží se pořád každý týden, jeden týden plasty a druhý týden zbylý bordel, mně to vyhovuje, protože plastů mám hodně. Paní Občanko, pořiďte si popelnici ať to máte kam dávat. Nevěřím, že za jeden týden vy sama naplníte celou popelnici. Takže máte celý barák jednu společnou, abyste ušetřila pár korun za nákup popelnice.
icon | 12.05.19 12:42:39  |  (0.91.220) | občanka   odpad
Naplním popelnici týdně i když poctivě třídím. Jsme velká rodina, vaří se denně. Popelnic máme dost, ale protože nebydlíme sami a ne všichni sousedé mají popelnici, je to i můj problém. Koukněte se kolem popelnic a kontejnerů v centru, jak to tam vypadá. Když dám ven popelnici, během noci se kolem ní shromáždí hromada dalších pytlů. Cestou s dětmi ke škole občas potkám obyvatele Soukenické s pytly, které roznášejí do nezamčených popelnic.

Jediná šance, jak zachránit místní obchůdky je, že nalákáme turisty. A na co? Na smrad a nepořádek? I když budu o svůj odpad pečovat pečlivě, nezabráním tomu, aby ostatní na to kašlali a měli nepořádek.

Pokrytectví vedení města vám nevadí? Nezdražíme, když budete třídit. Třídíte? Tak vám to zdražíme na dvojnásobek.
icon | 12.05.19 19:03:16  |  (25.130.126) | strejda   pro Sisi
Pan starosta ve Hvězdecké ulici nebydlí
icon | 30.05.19 22:32:30  |  (28.68.172) | Jirka   ,,,,
Bohužel město moc nevoní.Nejhorší je když za Vámi přijede návštěva ze zahraničí a na ten smrad upozorní.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra