Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 22.03.19 16:00:16  |  (1028:8386:) | Ana   Prosím o pomoc
Dobrý den,
Jsem studentka čtvrtého ročníku.
K mé diplomové práci práci bych potřebovala zodpovědět pár otázek ohledně marketingu a ekologii. Budu moc ráda, když si najdete pár minut volného času, a vyplníte krátký dotazník. Dotazník je anonymní, nikde nebude zveřejněno Vaše jméno. Děkuji za pomoc a přeji hezký den.
https://www.survio.com/survey/d/C4F7M4X2S6R2E1T6Y
icon | 25.03.19 10:00:17  |  (0.91.223) | Eva Dittrichová   dotazník
Aničko, dotazník jsem Vám vyplnila..přeji ať Vám moje odpovědi poslouží. Pokud byste chtěla dělat marketing a ekologii v praxi,-) Potřebujeme Vás ve spolku Stromodění,-)) s pozdravem Eva
icon | 25.03.19 16:08:19  |  (2.10.219) | Zz   Hhh
Nevím, jestli to je tím, že se snažím odpovídat na mobilu, ale poté, co odpovím, že jsem neslyšel o green marketingu se mě to začne vyptavat, odkud jsem o něm poprvé slyšel a co si o tom myslím-což je zjevný nesmysl... Takže bohužel nemohu pomoct :)

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra