Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 04.10.17 01:17:19  |  (8.243.252) | Petr   Multikulti projekt Edison na ZŠ Hradební
Tak bohužel,multikulti šílenství zasáhlo i ZŠ Hradební.Právě probíhá projekt Edison,kde část přednášejících (z Iráku,Jordánska) našim školákům vysvětlují jak je islám ůžasný.Prosím rodiče,kteří toto nechtějí,pište do zpráv a můžeme podniknout společné kroky s panem Hynkem Charousem z Prahy,který proti tomuto vymývání mozků našich dětí již delší dobu bojuje!https://www.facebook.com/SPD-Broumov-654038091386159/
icon | 04.10.17 06:30:00  |  (1028:919b:) | M.   znalec
Vy jste viděl nějakou hodinu angličtiny? Zjistěte si aspoň náplň hodin a fakta, z Iráku tam nikdo není.
icon | 04.10.17 07:41:58  |  (0.140.158) | Aja   To je jedno jestli z Iráku nebo Iránu, ty pako
Vizí projektu je tolerance a příznivé společné soužití české společnosti s různými kulturami a národy, a to na základě jejich porozumění a omezení předsudků a stereotypů.

Díky multikulturní atmosféře, vyvolané zahraničními stážisty, oživuje výuku a zvyšuje zájem o studium mezi žáky a studenty a učí je nebát se odlišného.

a ze stránek gymnazia:
Studenti sexty a 2. ročníku měli příležitost procvičit si angličtinu s dobrovolnicemi z Jordánska a Iránu.

Rodiče by měli zakročit!
icon | 04.10.17 08:45:49  |  (6.155.12) | M.   zavřete Vebu
Doporučuji tedy zavřít Vebu, drtivá většina zakázek jde do muslimské Afriky.
icon | 04.10.17 09:19:44  |  (0.90.68) | B,   protesty
Tahle hysterie je horší než muslim ve škole. Proč je pro děti špatné, procvičit si angličtinu s někým z cizí země? Vy nechcete, aby vaše dítě jelo např. do Anglie? A rozumět lidem s cizím přízvukem se bude učit až tam? Po revoluci, po 4 letech studia angličtiny jsem v Londýně slyšela jen "blablablabla", než jsem po 3 dnech začala rozeznávat jednotlivá slova. Zajímavý zážitek. Chci aby se moje děti domluvily anglicky i s třeba Číňanem. Na to je česká učitelka nepřipraví.
icon | 04.10.17 09:49:04  |  (6.155.12) | M.   proč...
Proč se nejde P. zeptat do školy ředitele, namísto vyvolávání hysterie na tomto webu.Děsím se dne, až se lidé kolem Okamury dostanou jednou k moci.
icon | 04.10.17 12:17:50  |  (8.243.252) | Petr   Vymívání mozků muslimama
Heleďte,jestli se vaše děti zůčastní tohoto multikulturního vymývání mozku,je to vaše věc,ale já se toho zůčastnit nehodlám.Škola má být sekulární,má děti naučit psát,počítat a naučit slušnému chování.Na ostatní jsou rodiče.A pro M. až se Okamura dostane k moci,tak všichni píčusové z neziskovek se svýma BC dostanou práci tak max.skladníka v Amazonu.V Praze a ostaních městech tuhle neziskovku AIESEC vyhánějí,jen v týhle díře ji naši sluníčkářský učitelé vítají s otevřenou náručí.Doporučuji vám přečíst několik rozhovorů s Hynkem Charousem na Parlamentních listech!
icon | 04.10.17 12:48:33  |  (0.90.68) | B,   Petře
Ještě že neučíte moje děti vy. Pro vás je zřejmě každý muslim teroristou, každý katolík pálí české knihy nebo je křížákem.... Ještě máte volební právo?

Já tady ekonomické uprchlíky taky nechci, ale jak škodí mladá holka, která jede poznávat svět a učit angličtinu? Že jste neprotestoval loni, když na gymplu učila američanka? Víte, že děti učila, jak se u nich slaví Halloween a jak její rodina slaví chanuku? Jedna hrůza :-)
icon | 04.10.17 12:55:33  |  (2.121.194) | Bezvliv   Pro Petra
Doporučuji, aby jste se z téhle sluníčkářské multikulturní díry odstěhoval do té čisté a jednobarevné Prahy. Poté se s Hynkem Charousem a tím korejcem/japoncem moravanem Okamurou chytili za ruce a šli do pr*ele. Pokud cestou potkáte někoho se stejným zapšklým myšlením, neváhejte a vemte ho se sebou. Pozdravovat nemusíte.
icon | 04.10.17 13:08:26  |  (25.131.223) | Karel   Multikulti projekt Edison na ZŠ Hradební
Parlamentní listy, to jsou jen většinou upravené a překroucené zprávy.
icon | 04.10.17 13:10:06  |  (0.90.68) | B,   ještě jednou pro Petra
A když už tak půjdete protestovat do školy, zeptejte se pana ředitele, jak se píše "zúčastnit" a jesti se takhle náhodou nepíše za čárkou mezera. To by bylo užitečnější.
icon | 04.10.17 13:10:48  |  (0.140.158) | Aja   Jasně, pro domluvu s Číňanem je nejlepší někdo z Iránu.
Samozřejmě nikdo nemá nic proti tomu, že angličtinu vyzčuje rodlý mluvčí,
ale jak může výuce angličtiny přispět nějakej sulejmán? Pochybuji, že američanka nymývala mladým mozky propagací ismámu...

Tahle propagace islámu je o to hoší, že míří na mladé, nevyzrále lidi.

Jakpak tihle vyslanci "tolerantí" kultury prosazují multikulturu ve svých zemích...
...kde nenávist je ctnost a vražda poslušnost,
Kde ukamenujou klidně ženu tvou,
Tam kde trhavinou pravdu určujou,
Tam roste černej květ s názvem Mohamed.
icon | 04.10.17 13:21:49  |  (8.243.252) | Petr   Pro Bezvliv
Ty jsi klasický vymaštěný sluníčkář.Šlehni si trávu a běž volit Piráty.V tý škole muslim cpal sedmiletejm dětem,jak je jeho země nádherná.Není.Kamenujou tam ženy,podřezávají krky křesťanům a buzny shazujou z paneláků.Ještě mi někdo chce tvrdit,že to byla výuka angličtiny s rodilým mluvčím?Tohle do škol nepatří!!!
icon | 04.10.17 13:44:41  |  (2.121.194) | Bezvliv   Pro Petra (i Áju)
Páni, tak nejen SPD ale i Ortel. No krásná ukázka české zaprděnosti. To, že se něco objeví v kulturním zážitku od skupiny Ortel, ještě neznamená, že je to pravda. Stejně tak, pokud dětem někdo řiká, jak je Rumunsko, Gruzii, Irán, Alžírsko nebo Jordánsko krásná země, taky nemusí být pravda. Ale nevidím důvod mu nevěřit, pokud zadám tyto země do Google zobrazí se mi pěkná místa, která toto tvrzení podtrhují. Vy jste tam snad byl, že znáte ty země jak doopravdy vypadají? Podle mě, jste dojel nejdál do Polska do Biedronky pro máslo. Pevně doufám, že jste si přečetl můj první příspěvek a už jste na cestě. A nezapomeňte tu slečnu/paní Aju. Ať tu chudák holka/paní nemusí trpět s těma sluníčkařema z neziskovky co si od rána do večera šlehají trávu, místo toho aby sledovali, jak kvůli muslimům, kteří chtějí zničit Vánoce zdražuje máslo.
icon | 04.10.17 13:53:28  |  (1028:919b:) | M.   slabocha
Proč tedy Petr nevstane od počítače a nenavštíví ředitele Vondrouše a nepůjde se informovat, co se dělo. Já osobně jsem byl v Jordánsku, je to nádherná země a nikoho tam nepodřezávají...umění rozlišovat asi Petr nemá a hlavně nezná.
icon | 04.10.17 19:27:25  |  (83.165.38) | Přihlížející   Petrovi a Áje
Já jsem zase rád, že na takové přednášky mé děti můžou chodit, protože když by jim měli přednášet lidé jako vy, kteří nikde nebyli, a vše znají z novin, ještě k tomu z polopravd Parlamentních listů, tak nevím jestli to je k smíchu, nebo k pláči. Američané Vám nevadí? Vždyť jeden vyšinutý američan vystřílel v Brně celou rodinu. Uprchlíci (tím myšleno z této uprchlické krize Syrie) v ČR nežijí, ČR jich přijmula 13, a to ještě křesťany z Iráku a všichni odešli. Jděte s těma Vašima zatěmněnýma hlavama a s těma lžima tak do pr....
icon | 04.10.17 21:05:49  |  (25.130.2) | ...   Re..
Ty jdi do prdele a vsichni kdo nas presvedcuje o podelanym nabozenstvim at je jakykoli.Verit na neco,co si vymyslelo par debilu,aby mohlo vybirat prachy od lidi je ubohy.Vsechny verici jakyhokoli nabozenstvi jdete do prdele
icon | 05.10.17 08:15:55  |  (.40.16) | EvaM   multikulti (Petr ma pravdu )
lidi , prd vite. jejich ,, alahuh akbar " je HRUZA.
obtezuji mlade holcicky , sahaji po vsem co je zena , prepadavaji stare lidi a bezdomovce , znasilnuji ,planuji zmenu Evropy v Islamismus.
prijedte do zapadni Evropy , vemte 16 ti letou dceru sebou , poslete ji k veceru parkem - uvidite!! doufam , ze ty obludy
pak zabyj.........
icon | 05.10.17 08:55:16  |  (0.90.68) | B,   ŽÁDOST
ŽÁDÁM PROVOZOVATELE, ABY TUTO RASISTICKOU DEBATU SMAZAL. ODPORUJE DOBRÝM MRAVŮM
icon | 05.10.17 09:19:03  |  (8.243.252) | Petr   pro B.
No jo,vono fandit islámu a pak vidět ty zvěrstva co páchají,to neodporuje dobrým mravům?Aha,asi ne,tak radši žádáte aby byla uzavřena debata.Nejste jedním z nich?
icon | 05.10.17 10:39:31  |  (2.121.194) | Bezvliv   Pro Petra
Co třeba Kanzouri, k tomu jste raději nikdy nešel, aby vás třeba nezabil a nebo z vás neudělal fanatika?
Boha můj a kdepak jste ty zvěrstva viděl? Na parlamentních listech případně na jiných "nekorektních" stránkách, ne? Ale u nás se nic špatného neděje. A když tak jen u sluníčkářů, ne? Tohle udělal kdo? Islám, EU a nebo neziskovka? https://www.novinky.cz/krimi/450865-zena-na-prazskem-sidlisti-mela-zavrazdit-sve-novorozene-dite-je-ve-vazbe.html
https://www.novinky.cz/krimi/450769-za-vrazdu-tehotne-pritelkyne-na-brnensku-si-muz-odpyka-23-let-ve-vezeni.html
https://www.novinky.cz/krimi/450621-otec-obvineny-z-ubodani-sve-trilete-dcery-skoncil-ve-vazbe.html
icon | 05.10.17 10:43:38  |  (7.119.65) | opbh   Pro Petra
Nepřestává mě překvapovat, jak dokážete vyšilovat jenom proto, že přijede přičmoudlej kluk z Iránu nebo odkud povyprávět dětem jak to u nich vypadá. Víte o něm úplný prd, možná má na islám úplně stejný názor jako vy. Ale to vám nebrání hned začít vřískat, že probíhá islamizace Evropy, protože to pan Okamura říkal v televizi... Jak vaše žena snáší, že má doma místo chlapa uječenou hysterku?

Buďte si jistý, že učitelé na Hradebce jsou normální lidi a ohlídají si, aby tam k žádné náboženské agitce nedocházelo. Koneckonců, můžete za nimi zajít a zeptat se jich, bude to mnohem lepší, než psát na nějaké pochybné fórum a špinit je tady.
icon | 05.10.17 11:02:29  |  (6.155.12) | M.   pro hloupého Petra
Také by mohli našli islamofobové vědět, že třeba v Jordánsku je 10 procent křesťanů, v Egyptě téměř 30 atd. Jinak Kanzouri je syrský křesťan, ale muslim je třeba doktor Ali z Jemenu atd. Také Petrovi doporučuji postřílet několik stovek Broumováků, kteří v létě se byli vyválet v Tunisku, Egyptě či Emirátech.,
icon | 05.10.17 11:31:07  |  (0.90.68) | B,   pro Petra
Nejsem. Náboženským vyznáním se hlásím k protestantismu. A mám dost židovské krve na to, abych tady mohla nadávat na araby. Ale na rozdíl od jiných mám takovou inteligenci, abych dokázala pochopit, že psychopaty člověk potká napříč všemi národy i náboženstvími.
icon | 05.10.17 11:35:02  |  (8.243.252) | Petr   opbh
Ona neprobíhá islamizace Evropy?Ve Švédsku,v Německu i ve Francii jsou no-gone zony,kam se poldové bojej vkročit,kde se už uplatňuje právo šaria.Řeknete to pozůstalým po teroristických ůtocích ve jménu Alláha?Jenže tohle ani nemá cenu říkat blcům,co se koukaj jenom na zprávy na TV Nova.Vemte se s muslimama za ruce a běžte vstříc zapadajícímu slunci,ale předtím nezapomeňte konvertovat k islámu,jinak nedopadnete coby nevěřící psi dobře...
icon | 05.10.17 11:45:00  |  (2.121.194) | Bezvliv   To nemá cenu
Petr prostě mele jen tu svoji stále dokola. Nejdál v zahraniční v Biedronce a bude tu mluvit o no-gone zonách ve Švédsku a jinde. Internet je dobrý sluha ale zlý pán, a díky němu jsou tito jedinci stále více slyšet. :)
icon | 05.10.17 12:24:44  |  (0.90.68) | Broumovák   Pro Bezliva
Jak si dovolíte brát Dr.Kanzouriho do huby.Až dokážete jen z poloviny co doktor pak si pište ty vaše keci.
icon | 05.10.17 12:30:30  |  (2.121.194) | Bezvliv   Pro broumováka
Nemyslel jsem to na pana Kanzouriho nijak špatně. Dával jsem ho jako příklad člověka pocházejícího z arabského světa, kterého by mohl Petr znát. Možná trochu nešťastně, za což se panu Kanzourimu omlouvám.
icon | 05.10.17 14:47:47  |  (8.243.252) | Petr   Pro Bezliva
Vy snad chcete popřít Paříž 2015-129 mrtvých,Nice 2016-84 lidí atd.Od roku 2006 do roku 2016 zemřelo při teroristických útocích v západní Evropě celkem 453 lidí,letos další.Ale VY prostě budete mlít,že je všechno o.k.Běžte to říct těm pozůstalým.A vaše poznámka o internetu svědčí o tom,že už jste o něm slyšel,ale doteď neviděl.Mimochodem,mluvím dvěma světovýma jazykama a na kontě mám 29 navšívených zemí,včetně těch muslimských.
icon | 05.10.17 15:32:18  |  (2.121.194) | Bezvliv   Pro Petra
Tak se ještě naučit pořádně česky. ;)
Ano teroristé útočí. Už to dělají docela dlouho a ne všichni jsou muslimové. To chcete zakázat všechny náboženství, členství, spolky ve kterých byl někdy nějaký terorista?
http://zpravy.idnes.cz/zahranicni.aspx?y=zahranicni%2Fnejvetsiteroristickeutokyzaposlednich30let.htm
Jinak, máte ohromné štěstí, že jste se z muslimské země vrátil. Jste jeden z milionu komu se to povedlo.
icon | 05.10.17 16:24:50  |  (1028:919b:) | M.   pro Petra
Samozřejmě máte pravdu s atentáty, ale stále nechápu, co s tím má společného studentka z Jordánska, Gruzie, Iránu či Rumunska? Muslimů jsou dvě miliardy, terorismus je tam extrém jako všude, Egypt popraví ročně řadu teroristů, stejně jako další muslimské státy. Terorismus je spjatý s většinou náboženství, v 70.letech byly na denním pořádku atentáty protestantů a katolíků v Severním Irsku, v 80.letech v Německu řádili teroristé rudého ražení, ve stejné době týdenní atentáty křesťanských Korsičanů, Basků-ETA, či Irů- IRA. Muslimský terorismus je špína, ale rovnice islám rovná se terorismus je zjednodušující. Hovořím také cizími jazyky a viděl jsem zemí dvakrát více než vy, islámských sedm. Pěkný den.
icon | 05.10.17 16:28:06  |  (83.165.38) | Přihlížející   Petrovi
A v těch zemích jste ležel jen na pláži, kam vás poslala delegátka, nebo jste se taky opovážil vystrčit nohu z rezortu nebo hotelu? :) A byl jste zahraničí někdy teď nebo před 30 lety? :) A nebydlíte náhodou na Malém náměstí?
icon | 05.10.17 17:16:51  |  (1028:96d1:) | pavel   rozum
vážení debatéři.
každému občanu broumova, který má v hlavě zdravý rozum je zřejmě nad slunce jasné, že nechce aby jeho děti chodily do školy s cikány a nedej bože, aby jim někdo přednášel o tom, jak je islám úžasná věc.
jestli, že se toto na škole děje je potřeba od nás rodičů abychom tomu udělali přítrž. nesmíme se bát sluníčkářské sebranky v učitelském sboru a dejme veřejně najevo svůj názor.
pokud věci necháme být, no tak se potom nemůžeme divit, co z našich milých dětí vyroste za multikulti generaci...
icon | 05.10.17 17:49:21  |  (83.136.68) | Michal Hrubý   Pro Pavla
Proč se nepodepíšete celým jménem? Nebo se bojíte dát "veřejně najevo svůj názor"?
icon | 05.10.17 17:58:22  |  (25.130.2) | ...   Re..
Zakazat jakoukoliv viru.Uvidite jakej by byl ve svete klid.A kolik by stat usetril,kdyby nemusel platit cernoprdelniky.Jak nenavidim komance,tak jediny dobry co udelali bylo zakazat nabozenstvi.Kdyz vidim ty vyzrany blby,ktery zijou z toho,ze melou nesmysly o nejakym blboj,kteryho nikdo nevidel,davam jim vyjimecne zapravdu.Howgh
icon | 05.10.17 17:59:50  |  (0.90.67) | Monika   Edison vyjádření
Vážení debatující , jsem žákyně 8. ročníku . Minulý týden jsme měly v Polici nad Metujjí též projekt Edison .. ty samí studenty co jsou momentálně na zš Hradební , nikdo do nás nehustil ISLÁM!!!! Jen pokud jsme se zeptaly tak nám něco ohledně jejich náboženstvý vysvětlily a seznámily nás s tradicemi v jejich zemích . Děti v Broumově to asi vidí jinak ale celou Polickou základku musím říct že to byl nádherný týden .. Proto vás prosim aby jste nebyli tak pesimističtí .. Děkuji ;)
icon | 05.10.17 20:24:14  |  (0.90.69) | Josef   re..
Kdyby vám raději v té Polici na základce učitelé vysvětlili pravidla českého pravopisu, udělali by lépe! /:D

Jinak s muslimy se to má asi tak. Dokud je jen jeden, tak to jde. Jak jich je víc, zhrubnou. A když jich je nakonec většina, tak si seberou, co chtějí...
icon | 16.10.17 17:53:02  |  (2.239.127) | Karel   Smutné...
Člověk žasne nad tím, co dokáží udělat dva cizinci z Blízkého východu někde v Broumově...

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra