Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 31.08.17 14:56:45  |  (0.90.68) |    Silnice Pěkov
Zdravím všechny, nemáte někdo info jak vypadá stavba silnice v Pěkově? Jel jsem tam asi před 14 dny na kole a rozhodně nevyapadá, že by se stihnul termín dokončení koncem listopadu. Pro srovnání, když vidím, jak rychle byla opravena silnice v Tyršově ulici, popřípadě teď směrem k restauraci Gritz tak nechápu dobu trvání v Pěkově. Ono by to možná chtělo víc dělníků a větší pracovní nasazení, protože lidí a techniky tam bylo pomálu. Díky
icon | 31.08.17 22:14:56  |  (25.131.103) | Qwertz   Silnice Pěkov
Tak jim běž pomoc chytráku!
icon | 01.09.17 08:50:01  |  (0.90.68) | M.   silnice
Nestihne se to. Lidé v Pěkově si prosadili, že se nebude pracovat po večerech a o víkendech i za cenu, že to bude trvat déle.
icon | 01.09.17 18:34:55  |  (0.90.68) |    odpověď
Qwertz: Tyhle keci si nechte pro někoho jiného. Každej má svou práci a odpovědnost za ní.
M. : Proč mě to v Pěkově nepřekvapuje? Další problém je, že si občané údajně vymyslí opravu k příjezdu ke svému majetku a za týden to chtějí předělat. A my se kvůli tomu v zimě přes Lachov pos**** :-(
icon | 01.09.17 22:05:48  |  (25.131.103) | Qwertz   Silnice
Já: Měl by jsi kandidovat na Prezidenta, když tak všemu rozumíš.
icon | 02.09.17 11:44:09  |  (0.90.68) |    Odpověď pro Qwertz
Qwertz: To není špatnej nápad. Dík. Už vím že od vás budu mít jeden podpis když jste mě to navrhnul :-)
icon | 24.09.17 12:23:56  |  (25.131.21) | tom   pro Já
Jen si klidně jezděte přes Lachov, aspon bude v Pěkově konečně klid.
icon | 24.09.17 22:50:11  |  (0.90.68) |    Pro tom
To nemyslíte vážně ne? Přes Pěkov vede hlavní trasa na Broumov a dál. A pokud se vám tato situace nelíbí, nevím proč bydlíte v Pěkově když jste s tím měl počítat.
P.S. Nechci vidět situaci na kopci do Lachova v zimě.
icon | 29.09.17 16:05:48  |  (28.79.239) | Martina   Silnice Pěkov
Měsíc se na opravě silnice v Pěkově nedělalo.Jak je to možné???
Někdo může namítnout, že je stanovený termín zhotovení, to jistě ano, ale proč se nevyjednal kratší termín pro zhotovení?Proč se nedělala zároveň i kanalizace a přesto to tak dlouho trvá?
Zřejmě je zodpovědným jedno, kolik aut musí denně jezdit po objížďce, kolik stojí občany denně navíc pohonné hmoty, kolik času denně ztratí kvůli objížďce, kolik dopravních nehod bylo za tu dobu na objížďce.
Všude jinde ve světě se pracuje do večera na opravách silnice, i o víkendech.
icon | 29.09.17 22:26:43  |  (0.90.68) | JA   Pro Martinu
Tam se měsíc nepracuje? To snad ne ne? A máte pravdu, že všude jinde ve světě to jde. Nedávno jsem projížděl Německem k večeru. A kupodivu se všude normálně pracovalo. A s tou objížďkou máte naprostou pravdu. Je to otrava a finance pryč.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra