Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 06.08.15 14:50:26  |  (0.90.135) | marie   malé náměstí
Proč je spodek náměstí bez trávníku? Myslela jsem, že se bude opravovat jen silnice a chodníky
icon | 07.08.15 20:32:49  |  (0.218.166) | adela roskova   malé náměstí
co vy nato pane starosto všude se zakazuje prodej alkoholu na ulici jen v Broumově se jde opačným způsobem tam kde projdou desítky dětí jsou 4 herny a ted ještě jim ukážete jak se popíjí na ulici kam tohle vedete že to můžete dovolit
icon | 08.08.15 11:55:51  |  (0.90.135) | Medvěd   můj názor
Dnes jsem byl v 9 ráno na naměstí a opravdu to je hnus koukat na ty socky jak se nalejvaj už od rána na náměstí kde chodí turisti a vidí to - máme opravdu hezkou vizitku ale zajímalo by mě, kde je naše elitní městská policie a u kamer asi chrápou - nechtělo by to třeba změnit vedení MP? A co předvolební slinty vůbec nic se nezměnilo ale je to jen můj názor třeba se pletu.....
icon | 08.08.15 12:12:36  |  (0.90.135) | marie   malé náměstí
Kdyby mohla mít kavárna zahrádku, tak jako dřív, nemuselo by se popíjet na chodníku. Komu ta zahrádka vadila? Kde jinde se dá večer vypít pivo venku?

Medvěde, MP by měla vyhánět ožraly z Alejky, tak je jich víc
icon | 08.08.15 12:26:31  |  (0.90.135) | Medvěd   Názor
Ale nejde jenom o opilce ale celkově, že nejsou vidět - asi jich je málo ale to je problém města... .
icon | 08.08.15 12:52:24  |  (1028:9940:) | Alojz   pozorujte!
Jediné místo v Broumově které cikáni a další nepřízpůsobiví ještě neobsadili, je klášterní zahrada, asi proto že jí zavírají už navečer. Broumov je opravdu pro ostudu! A ty "odborníci" z Veby? Však se podívejte kam to vedou soudruzi "vizionáři", na radnici i ve fabrice
icon | 10.08.15 21:50:07  |  (.146.52) | Starosta   Pozdrav z dovolené
1) Automaty jsou v Broumově zakázané, to však neznamená okamžitý zákaz, nýbrž neobnovování licencí - tak jak licence budou končit, o tom se už ale všude psalo. A jinak to nejde.
2) Komu vadí posezení a slušné popíjení čehokoliv, ať si zajde na hřbitov, to je po našem náměstí hned druhé nejklidnější místo. Všude jinde jsou na náměstích předzahrádky a náměstí jsou živá - plná lidí. Copak asi u nás po 17 hodině? Kdopak by tam byl?
Vy si nechcete sednout venku, dát si kafe, zmrzlinu, pivko?
icon | 11.08.15 11:24:24  |  (0.90.135) | Karolinka   p.Starosto
Bylo asi myšleno,opilce kteří tam nasávají víno z plastu už od sedmé ráno.To je dle mého názoru ostuda.At si zůstají na hřišti ve Velké vsi,kde všichni společně spinkají.No a vyjadřovat se o asistentech policie,kteří jen kecají a kouří je zbytečné.
icon | 11.08.15 13:45:46  |  (8.232.117) | Ladislav   starostovi
Pane starosto i já ve svém pokročilém věku pochopil o jaké popíjení se jedná vy ne. Nechodte na te dovolené na slunce nebo omezte popíjení něco vám nedělá dobře.
icon | 15.08.15 22:03:55  |  (7.224.25) | Pista   .
Broumov je plny hloupych lidí a další v této zemi následují.
Tohle si pořádně poslechněte.
"Jsem Evropan, protože jsem Čech. Narodil jsem se českým rodičům, vyrostl v české zemi a beru vážně bídu i slávu svého národa. Odmítám se rozplynout v bezduché uniformitě konzumní multikultury. Jsem křesťan, uctivý k lidem jiného náboženství či názoru... ale hlásím se pevně ke svému křesťanskému Bohu a řádu. Nejsem 361106/038 rodné číslo ani 37-22/015 identifikační číslo oprávnění, ani PIN ani VIPN ani jakékoli jiné číslo. Jsem člověk, protože mám svědomí a nesu zodpovědnost."

Lépe to říci nejde

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MwRYpmWolWQ
icon | 21.08.15 07:42:22  |  (0.90.7) | Dana Kolerová   Pane starosto
Dobrý den,neustále se tu řeší "asistenti",tak já tedy také něco přidám.To že všude vykuřují to vidí každý,ale já byla včera s maminkou nakupuvat v Diakonii(mám dovolenou) a oni i v pracovní době dopoledne vesele nakupuji atd..Zajímá mě,jestly to mají také v náplni práci?Pokud ano,dám výpověd v práci a jdu také pracovat jako asistent a určitě za lepší peníze než mám.Děkuji
icon | 21.08.15 23:45:30  |  (.29.48) | Honza K.   Asistenti
Jestli si umíte vydělávat méně než nějaká líná romská asistentka na úřadu, ucházejte se o její místo. Vždyť to je v pořádku. Záleží ale na odbornosti koho přijmout (např. vaše hrubky v příspěvku).

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra