Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 28.07.15 09:31:51  |  (0.90.135) | Broumovák   Pošta Spořilov
Tak začali na Spořilově likvidovat bývalý konzum.Asi fakt jedou do pošty.
icon | 31.07.15 16:14:36  |  (0.28.212) | david   periférie
Nešťastné řešení.
icon | 12.08.15 14:58:23  |  (2.84.58) | Sonny   Pošta Spořilov
Tak nám odstěhují jedinou poštovnu z centra na periférii, tedy na sídliště Spořilov. Tedy nevím, jestli na 100% tam, ale v Opočenského ulici č.p. 72 ( kde byla údajně už za 1.republiky) končí 29.2.2016. To jsem zvědavý, komu se tam bude chtít chodit. Jen mne udivuje, že o této kolosální pitomosti se mluví už nejméně dva roky a všechny to nechává v klidu ! Počínaje vedením městského úřadu a konče starými, celoživotní prací sedřenými imobilními důchodci, kteří se budou pro svých pár šprdlíků trmácet pěšky až na Spořilov, když na rozdíl od našich nepřizpůsobivých rádoby spoluobčanů nemají na taxíka. A tak je to v tom našem městečku se vším. Starosto, volení radní, byrokratičtí úředníci, nemáte k tomu co říci ? To jste tak bezmocní, že neumíte jako samosprávný orgán státnímu podniku Česká pošta nařídit, aby zůstal tam, kde je ? Vsadím se, že by to uvítal i majitel toho baráku.
icon | 12.08.15 17:35:36  |  (0.90.135) | broumovák   Pošta
Vážená-ý Sonny ti tupci kteří dnes panují na radnici též jednou budou staří.Jejich krédo je :Po nás potopa:Dokud se to netýká přímo jich Tak je to nebolí.Škoda že pozbyli zdravého rozumu.A co staří občané města Broumova?
icon | 13.08.15 08:15:04  |  (0.90.135) | xixao   Pošta
Jak nařídit? Pokud majitel domu nastaví poště velký a nepřiměřený nájem a nemá chuť se domluvit,tak tam má přesto pošta zůstat? Ona se pošta sama od sebe stěhovat jistě nechce,ale byla donucena k tomuto kroku...No a město jí nabídlo asi jediný volný a vhodný objekt. Nebo někdo ví o nějakém jiném objektu,kde by pošta mohlá být? Také z toho Spořilova nejsem nadšen,ale řekněte mi tedy,kde by pošta jinde mohla být. A hlavně,bych se nejprve ptal majitele objektu,proč chce dostat poštu prayč a jaký mý s budovou zámer...
icon | 18.08.15 21:16:32  |  (1028:83bc:) |    Pošta
Můj osobní názor je, že pošta se stěhovat nemusela a majitel je nevyhazoval, ale je to zase tah někoho tam nahoře kdo si usmyslel že to tak bude lepší.
icon | 19.08.15 09:46:04  |  (0.28.212) | david   pro xixao
Záměr je jasný.Byty pro naše "spoluobčany".Je to ohromný kšeft.
icon | 19.08.15 10:20:10  |  (6.182.94) | B   pro davida
Celý objekt je stále na prodej. Zase takový kšeft to asi nebude.
icon | 19.08.15 21:04:26  |  (0.90.1) | xixao   pro Já
Váš osobní názor Vám nikdo nebere,ale je to jak jsem psal. Nenažranost vlastníka,co zvyšoval nájem. Když se pošta rozhodla odstěhovat jinam,tak najednou si uvědomil,že přijde o zlatou slípku,tak couvl,ale to už bylo pozdě...
icon | 20.08.15 10:55:23  |  (0.28.212) | david   pošta
Takže z trucu bude pošta na kraji města.Ještě,že tam tak často nechodím.Ale někteří tam chodí každý den i vícekrát.A ptal se někdo občanů Spořilova jestli s tím souhlasí?Jsou tam určitá nebezpečí a klidu to také nepřidá.
icon | 04.09.15 21:47:29  |  (0.90.71) | Sonny   pošta
Trochu jsem se toulal, tak reaguji až teď.. Pan"xixao" je chytrý jako rádio, asi má zlého pana domácího, který mu stále zvyšuje nájem a proto má na všechny majitele pifku. Státní podnik Česká pošta je monopol, podle našich sdělovacích prostředků vedený bandou korupčníků. Ti se nějakého soukromníčka nezaleknou a jestli někdo píská, jsou to určitě oni a ne majitel toho baráku. Proto tam zřejmě visí ten transparent. na prodej. A myslím, že je tady ve městě dost lidí, kteří o něj dříve či později projeví zájem. Jen nechápu, že ho nechce město a nezřídí tam něco, co by bylo sloužilo občanům. Ale jak říká "broumovák" a "já", radní na to nemají :-(.
icon | 04.09.15 22:50:34  |  (0.90.71) | Sonny   pošta
A ještě něco. Čtu na internetu, že na Praze 1 je z bývalé pošty galerie a asi před dvěma dny v televizi ukazovali v Česku první vlaštovky něčeho, co je ve světě již řadu let běžné - poštovní služby občanům poskytují na základě smluv s Českou poštou s.p. soukromníci v trafikách, marketech atd. Tak, aby tyto frekventované služby byly jejich příjemcům - občanům - co nejblíže. Tady v Broumově to děláme opačně, poštovní služby nám vzdalujeme na periferii. Lze se jen domýšlet proč, ale to je téma pro zcela jinou diskuzi. Škoda, že do dalších komunálních voleb je daleko a my máme krátkou paměť.
icon | 05.09.15 13:59:16  |  (0.90.71) | Sonny   pošta
Ještě nikdy jsem do tohoto fóra nic nenapsala, i když si ho občas se zájmem jako rodačka přečtu, to ano. Ale ten xixao, to je vůl jak anděl. Broumovák načne téma, které by mělo zajímat každého z nás. Všichni co diskutují, myslí nejen na sebe, ale na nás všechny. Jen xixao bučí hovadiny. Není to náhodou jeden z těch, co do sebe lijí krabicové víno na Malém náměstí od samého rána ?
icon | 05.09.15 14:39:05  |  (0.90.69) | .-.   Chci jen upozornit,
že ČP již má v Broumově svoji "filiálku." Na Dolní bráně!!!!
icon | 06.09.15 10:48:35  |  (0.90.115) | xixao   pro Sonny
Něco už vypovídá o Vašem slovníku a napadání někoho,koho vůbec neznáte. Plácáte nesmysly vy,když neznáte pozadí,tak zde nešiřte bludy. To, že majitel nemovitosti zvedal nájem je fakt,s tím nic nenaděláte. Já bydlím ve svém. Jo a když jste se tak toulal/toulala (jednou jste muž,pak zase žena?) ,tak si zajděte k rastouraci Alka, hned naproti v trafice je "frenčíza" České pošty a již pěkně dlouho ;) Ono je pěkné,že umíte číst na internetu,co kde mají,ale že to je i zde, Vám jaksi uniklo :-))
icon | 15.09.15 12:39:08  |  (43.191.17) | Sonny   Pošta Spořilov
Koukám, jak jsme díky panu xixao odběhli od tématu. Pokud si v trafice proti Alce hrají na poštu, je to jenom dobře. Já to nevím, protože do trafik nechodím. Je mi broumováků líto, protože je evidentně víc než pošta zajímá, zda skončí hospoda (Střelnice). Také by se mohl ozvat majitel toho baráku v Opočenského.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra