Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 14.07.15 12:15:59  |  (0.90.135) | Evka   Asistenti
Docela by mě zajímalo,co mají tzv.asistenti policie za nápln práce?Pokaždé,když je potkám tak vykuřuji stěma co uklízejí.Nějak mi to hlava nebere,já si v práci zakouřit,tak jsem bez práce.
icon | 14.07.15 13:11:15  |  (9.153.103) | Lenka   asistenti
Asistenti mají mzdu 16000,- - šestnáct tisíc. Není to málo?
icon | 14.07.15 13:57:20  |  (0.90.135) | Evka   Asistenti
To snad né,tak málo to i soc. pracovnice Romodromu mají více a dělají také...................radší nepsat
icon | 15.07.15 19:36:53  |  (92.19.26) |    Evka, Lenka a všichni ostatní
Kdyby si každý zametl před vlastím prahem a nezáviděl druhému i nos mezi očima, bylo by i v Broumově krásně...A co se týče cikánů, tak si myslím, že je tady máme celkem civilizovaný, stačí se podívat jinam ...i u čechů se najde nepřizpusobivý, ale ten není tak medializovaný...
icon | 17.07.15 22:33:38  |  (6.223.180) | pape tomaš   asistenti
lidi mate pravdu asistentky romské jen se vybavuji vykuřuji nic nedelaj já bych je hnal makat do dolu ne se procházet psát to neumí mluvit to neumí je to hrůza už se chi sta se petlice
icon | 23.07.15 13:20:40  |  (6.223.167) | starší občan   cikáni
Nechápu proč stále řešíte cikány. Tady nemáme takové problémy jako jinde. Také nechápu na co jsou tu terénní pracovníci.
Pokud si dobře pamatuji, tak tu byl jeden cikán, který byl v komisi pro cikánskou otázku a ten dokázal udržet na uzdě všechny cikány tady bydlící. Byl v kontaktu nejen s Národním výborem, ale i s SNB a školami. Stačilo mu sdělit problém a hned následující den byla náprava. Myslím si, že to dělal zadarmo.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra