Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 22.10.14 20:54:42  |  (2.238.193) | m.   hotovo
starosta Bitnar, mistostarosta Slezák
icon | 22.10.14 21:26:56  |  (1028:96c6:) | MMMMMMMMM   A TO JAKO CO?
DEMOKRACIE NENÍ O TOM JAK SE KDO JMENUJE, ALE O TOM KAM PUTUJOU VEŘEJNÉ PENÍZE. KDYŽ SE ZABRÁNÍ JEJICH PUTOVÁNÍ SOUKROMÝM SUBJEKTŮM TAK JE VŠECHNO V POHODĚ!
icon | 22.10.14 22:56:30  |  (8.5.125) | Maruška   je to jedno
za nitky bude stejně tahat jenom jeden člověk. Ostatní budou jenom přikyvovat.
icon | 23.10.14 03:23:09  |  (0.90.135) | .-.   To si myslíte,
že je rozhodující hlasování asi 103 osob v té anketě?
icon | 23.10.14 10:34:32  |  (0.28.212) | david   splnit slib
Tak kluci z Veby a do toho.Hlavně ten předvolební slib splnit ohledně cikánů.Proto vás většina občanů volila to mi věřte.Držím palce.
icon | 24.10.14 07:27:23  |  (.36.118) | Taky obyvatel   Naivní David
Nestane se vůbec nic. To byly jen předvolební kecy.
icon | 24.10.14 08:43:43  |  (.101.81) | eleonora   david
copak chcete koupit baraky a vsechny vystehovat verte tomu ze to neni jen tak hlavne ty blbecku davide ses mozna horsi nez ty cikani jak pises uchyle
icon | 24.10.14 13:56:09  |  (3.157.169) | Vlaďka Hajnová   Pro Davida a další voliče
Pane Davide blahopřeji k Vašemu optimismu nebo k titulu mistra světa ve skoku na špek. Myslet si a podle toho volit, že někdo na komunální úrovní vyřeší romskou otázku je opravdu velice nerozumné. Možná to pro Vás budou nové informace, ale vedení města se musí řídit zákony a legislativou obecně, navíc nejen u nás platí tzv. Základní listina práv a svobod. Stejně jako Vy nebo jakýkoli jiný člověk na barvě pleti nezáleží se může sebrat a přestěhovat se do jiného města a nikdo mu v tom bránit nemůže, stejně tak nemůže nikdo nikoho násilně vystěhovat. Sociální dávky nyní vyplácí stát prostřednictvím Úřadů práce- tudíž vedení města nemá žádné páky jak výplatu sociálních dávek ovlivnit. Maximálně mohou sociální pracovníci, či městská policie podat podmět k prošetření výplaty, pokud se příjemce dávky chová v rozporu s platnou legislativou, nikoli vyhláškami města. Co se týče hesel typu 3x a dost, možná Vás to také ochromí, ale v Broumově už několik let, pro městské byty platí jednou a dost. S Nájemníky v městských bytech je smlouva uzavírána na dobu určitou a to na jeden měsíc. Co myslíte, že se dá ještě udělat, co je ještě v moci vedení města? Moc toho totiž není a představa, že město nebo obec se dá řídit jako soukromá firma.. je vážně směšná. A směšné je myslet si i to, že vedení města může samo změnit něco s čím si dlouhá léta neví rady ani stát.
icon | 24.10.14 15:30:07  |  (2.238.193) | m.   Paní Vlaďko
divím se, že vůbec máte potřebu těmhle hlupákům jako je David,či Fanda atd. něco vysvětlovat. Z těhle blbů jde strach, ne z Romů
icon | 24.10.14 18:04:33  |  (6.223.209) | david   pro m.a eleonoře
Nevim,že bych tady někomu nadával,ale na hrubý pytel hrubá záplata tak u vás udělám vyjimku jste IDIOTI.Kdo se může ještě zastávat cikánů?Jen cikáni.Pro Vlaďku.Já vím,že to je těžké,ale voleb jsem se chtěl zůčastnit a vebáci mě připadli jako nejmenší zlo.Na špek nás skočilo tedy dost,když vyhráli.To jsem měl volit Opsta,Ručkovou a jiné kteří nám už vládli?Nakonec je to stejně fraška,udělají se koalice a je hotovo.Takže příště asi nevolit co Vlaďko,když to je na prd.
icon | 24.10.14 20:19:45  |  (1028:96c5:) | opbh   pro davida
Davide, cikáni nemůžou za tvůj posranej život.
icon | 27.10.14 11:51:30  |  (3.157.169) | Vlaďka Hajnová   Pro Davida
Příště určitě volit, ale na základě povědomí o dění ve městě. Máme přeci možnost navštěvovat jednání zastupitelstva a nebo kontaktovat přímo některého ze zastupitelů a žádat po nich vysvětlení věcí, o kterých nemám kompletní informace. Je to právo každého občana. Proto se v současnosti tak daří všem nekalým obchodníkům, hold když někdo věří, že dostane kilo rajčat za 5,- Kč tak se není čemu divit. Na celé věci mě mrzí pouze to, že většina z nás je stále ochotna věřit snadným a rychlým řešením. Např.:http://nase.broumovsko.cz/broumovsko/v-broumove-je-rozhodnuto-starostou-se-stane-jaroslav-bitnar-mistostarostou-kamil-slezak.html
Část z prohlášení......Zastupitelé, kteří se dohodli na partnerství, vydali toto prohlášení.Přijetí souboru opatření směřujících ke zvýšení bezpečnosti občanů, zejména prostřednictvím lepší koordinace orgánů města a státu v oblasti výplaty a kontroly sociálních dávek a prostřednictvím jednání s majiteli problémových objektů nájemního bydlení.......
Pojďme se jednoduše zamyslet. Může město ovlivnit soukromé podnikání? Může vedení města diktovat majiteli soukromého objektu komu bude pronajímat prostory? Může město majiteli soukromého domu nařídit, aby své nájemníky vystěhoval? Ptám se na základě čeho, jakého platného zákona. Kam asi povede jednání představitelů města s majiteli problémových objektů, když mají ( bohužel) zákon na své straně ? Ale pokud se spokojíte s prohlášením ve smyslu my jsme jednali s majiteli problémových objektů jak jsme slíbili...pak je vše OK.
icon | 28.10.14 16:16:11  |  (1028:96cd:) | Jožan   soukromé podnikání
Zcela stojím za názorem Vlaďky,jenom že novému zastupitelstvu nahrává do karet nová vyhláška,dle které se částečně změní výplata dávek na bydlení.Z hlavy na m2.Což už mělo být dávno.Co se týče ovlivňování města soukromého podnikání,to už tady v podstatě je:vyhláškou byla upravena pracovní doba heren od 12.00.Což se zase nelíbí Ůřadu pro ochranu hospodářské soutěže.To je stejné jako kdyby to nařídili Penny marketu,protože mají pocit že se dopoledne nějak moc chlastá...
icon | 29.10.14 11:00:03  |  (1.211.83) | broumovák   pro Vlaďku
Majitel domu odpovídá dle občanského zákoníku za dění v jeho domě a za to, že se zde nepořádají hlučné zábavy a nedělá nepořádek a jiné věci odporující občanskému soužití. Za toto může být pokutován. Když mu správní orgány budou takto znepříjemňovat život, tak si sám začne vybírat koho ubytuje a určitě se najde způsob, jak zlobivé nájemníky vystěhovat. Jo a nemluvím tu o barvě pleti. To se týká každého.
icon | 30.10.14 17:35:27  |  (6.223.231) | Bůna ml.   volební sliby
Dobrý večer,předem říkám, že jsem poprvé nebyl volit.Z politiky jsem zhnusen ať už v komunální nebo v celostátní sféře. Volební sliby mám přečtené a všem je snad jasné (kromě těch co šli volit snad poprvé),že před volbami se slibuje a za 4 roky se mění,protože sliby se nesplnily. :)Problematika s cikány se řeší snad každé volební období,ale za 15let co bydlím v Broumově se snad nic nezměnilo.Jak tady nějací lidé píší,není to jen věc Broumova jako takového,ale státu.Včem by se ale Broumov mohl více angažovat je kontrola heren a gamblérů,kteří čerpají sociální dávky a jiné podpory.Tento problém se týká především cikánů.Bydlím na náměstí,ti kteří bydlí v ulici Obránců Míru a vedlejších jistě znají jejich bujaré večírky končící v brzkých ranních hodinách.Nechci se o tom rozepisovat,protože na danou problematiku již byla v minulosti psána petice.Proč naši měšští strážníci jednají s gamblérem co vykopne dveře o půl noci v herně v rukavičkách a se slovy \"běžte prosím domů se vyspat\" je případ vyřešen je jen jedna otázka,ale proč se nedělají kontroly heren a gamblér který má na automaty by neměl mít právo brát JAKÉKOLIV dávky (a neříkejte mi,že to není možné zařídit)toť otázka dost podstatná.Jsem OSVČ,řádně platím daně,jsem buzerován kontrolami a doslova mě zaráží ,že si někteří jezdí pro podporu v autě za nesmysl,hrají bedny,smějou se nám do ksichtu,dělají bordel,všichni to vědí a nikdo s tím nic nedělá.Co je na tom tak těžkého, jít do herny,legitimovat dannou osobu a popřípadě mu dávky odebrat?Protože když má prachy na automaty,tak logicky žádné dávky nepotřebuje ne? :) Jinak se prosím zdržte názorů,že jsem rasista, kdo mě zná tak ví,že neodsuzuji lidi podle toho jak vypadají,ale co mají v hlavě.Zároveň bych chtěl vyzvat naše strážníky aby se více zapojovali do těchto kontrol a pokuĎ se bojí a nemají jak se říká na to \"koule\",měli by uvažovat o změně zaměstnání.Našemu zastupitelstvu přeji nebo si spíš přeji,aby se Broumov konečně dočkal změny.Berte nás všechny stejným metrem.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra