Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 21.10.14 16:54:19  |  (.35.39) | alfa   nebezpecny ridic
Dobry den. Podle poznavaci znacky jsem majitelkou vozidla. A na tento moment ktery tu popisujete si moc dobre pamatuji byla jsem jako spolujezdec a vy uz ste v obci Bukovice mel pred nami na tachaku tak 80 a po te co jsme vas predjeli od Berku smerem na Pekov kde je rovinka.. na pasou v momente kdy bylo dobre videt zda je neco v protismeru. A zelene punto jsme predjizdeli az za krizovatkou na JEtrichov po tu dobu jsme se tahli za zelenym puntem 70 ..Vase agresivni reakce zniceho nic vypalenim za nami byla nepochopitelna.. Autonehodu jsem zazila a skoro jsem pri ni zemrela a proto bych mela na silnici veci strach zvasich agresivnich reakci nez z cloveka co me predjizdi..
icon | 21.10.14 18:50:24  |  (9.153.103) | mm   alfa
a co ty drogy?
icon | 21.10.14 20:55:55  |  (.103.48) | Jarda H   re
Mila slecno, pochybuji ze jsem mel na jak vy rikate tachaku 80, ale budiz. I kdyby, tak uz jsem se tady s jednim panem o tom bavil. Me nevadi rychla jizda, pokud neohrozuju nekoho jineho at uz ridice nebo chodce v obci. Tam kde rikate ze jsem mel 80 na tachaku nebyli zadni chodci a ani jsem nikoho nepredjizdel. Za to vas nejspis pritel, ohrozil bezohlednym a bezmyslenkovitym predjizdenim kazdeho, koho predjel. Jestli vy jste zazila nehodu, tak byste asi uz mela vymenit samstra ( pokud to nebyl on kdo pri ni ridil ). Nebudu to s vama rozebirat, nahlasene to je, jestli jste cetla pozorne, tak nejsem jediny kdo ma s vasim autem problem. Kdyz mate tak vybornou pamet a pamatujete si znacky a barvy aut 14 dni dozadu, tak si jiste pamatuje poment kdy jste predjizdeli do zatacky a v protismeru se poti vam nekdo vynoril. Sahnete si sami do svedomi, na silnici se pohybuji LIDI a ty lidi maji rodiny a svoje deti a ten vas debil mohl nekoho zabit. Misto vypiskovani na foru si ho srovnejte a prestante tady tu jeho debilitu obhajovat. Je to smesne a smutne zaroven. A jestli neco bere tim hur.
icon | 22.10.14 08:56:34  |  (0.159.223) | Alena   Jardo H
první kdo tady začal vypiskovat a brečet na foru jste byl Vy. Celé mi to připadá tak, že jset neunesl, že Vás někdo předjel....
icon | 22.10.14 10:07:45  |  (.103.48) | Jarda H.   Pro Alenu
Nevim ktera vy jste, ale nejspis ona majitelka Alfy Romeo podle detinske argumentace. Myslete si co chcete, fakta mluvi jasne. Vas pritel proste jezdi jako idiot a nic na tom nezmeni vase narky a to ze se citite dotcena. Me je jedno kdo me predjete pokud tim neohrozi me nebo dalsi lidi na silnici. Jenom skoda ze jsem vas nedojel a toho vaseho frajirka nevytrepal z kalhot. Ujizdel jak o zivot a nejspis je to i mistr kouzelnik kdyz v te ulicce tak rychle zmizel. Kdyby citil ze nejsem v pravu, mohl zastavit a hajit svuj styl jizdy. Jenze panacek dobre vedel proc jsem za nim vyrazil. Jste hrozba pro ostatni a dojedete na to. Nejsem sam kdo to rika, takze vsechny vase plky jsou uplne bezpredmetne. Timto koncim komunikaci s vama. Melete blbosti o a je to trapne o to vic ze jste mela nehodu. Normalni clovek ktery ma rad svoje blizke a rodinu nemuze mavnout rukou nad tim, kdyz idiot jako ten vas ohrozuje ostatni. Protoze v zatacce naproti nemu muze jet vase zena s ditetem. Proto jsem za vama jel protoze me to jedno neni a nebudu spolehat na to ze vas nekdy v budoucnu odchytne policiie a blb dostane pouze pokutu. Nez zacnete psat dalsi hlouposti, tak se zamyslete, jestli mate cim.
icon | 22.10.14 20:44:16  |  (0.71.175) | .   Pro Jardu H.
V momente, kdy jste se rozhodl ho pronásledovat, na vás platí všechna ta měřítka, která používáte na něj. V tom samém momentě jste se stal stejnou hrozbou pro ostatní na silnici a ani vy tam nepatříte.
icon | 22.10.14 21:57:31  |  (0.90.135) | ten co je zná   podpora pro Jardu H.
Jardo, tečka dělá chytrýho, asi se nepotkal se sfetovaným řidičem alfy na silnici. Vím o čem to je, to se v tobě začne vařit krev, když vidíš takovýho idiota. Ano, je pravda, že jsi neměl ho honit, ale i policajti honěj auta. Nejsi policajt, ovšem je občanská povinnost zasáhnout, nebo aspoň zadokumentovat tento čin. Vím z důvěryhodných zdrojů, že uživatel alfy patří k lidem co se vrátili z lochu a pokračují ve vaření těch dobrot. To s tou rychlou jízdou souvisí, víc než si myslíš.
icon | 23.10.14 09:40:48  |  (7.7.74) | Jarda H   Teckar
Pro tecku. Jste uplne mimo ale nema smysl vam neco vyracet. Behem stihaci jizdy jsem nebezpecne nepredjel ani jedno auto. Vy si merte a porovnavejte co uznate za vhodne. Ja vim svoje. Jste typicky priklad ovce svazane bezzubym zakonem a predstavou o pravu. Vam jen preju, aby vas cervena alfa neposlala do pangejtu.

Pro ten co je zna: Presne tak, krev se ve me varila, kdyz predjel poprve tak jsem si rikal idiot. Ale kdyz jsem videl co dela dal, nemoh jsem jednat jinak. A kdyz to reknu po staru, Buh je me svedkem ze jsem byl v pravu. A ani keci teckare ani narky Alenky jak se celou cestu pak museli tahnout 70tkou za jinym autem me nepresvedci o tom ze jsem ho mel nechat jet. Sranda je, ze i kdybych mel v aute kameru, tak to nelze pouzit jako dukaz. Takze co s takovym hovadem udelat? Co by radil humanista teckar? Nastavit druhou tvar?
icon | 23.10.14 16:27:45  |  (0.90.135) | xiaoxiao   ...
Takže Jarda H. jede v obci 80km/h,ani to nepopírá (okolo Berků) a píše,že tam nikdo nešel a nikoho tedy neohrozil,ani neomezil, předjede jej ichtyl v Alfě a on jej poté začne pronásledovat,tedy ještě zvýší svou rychlost. Alfa nebezpečně předjížděla, Jarda H. prý nikoliv a jede za ním až do Broumova...Zajímavé,jak jeden jede hrozně nebezpečně a druhý bezpečně,přitom jedou za sebou...Pokud jste toho pane Jardo H. byl svědkem,měl jste volat 158 a oznámit to PČR, co by jste dělal kdyby Vám v té rychlosti např. selhaly brzdy,prorazil jste gumu,nebo v běhl někdo do cesty (zvíře,dítě)? Jste cvičen na pronásledování nebezpečných řidičů jako policisté? Sice je chvályhodné,že jste chtěl pomoci,ale tímto se zařazujete po bok řidiče Alfy, kdyby se každý choval jako Vy,byl by to zmatek nad zmatek. Mimochodem,kdyby Vás v té době stavěl policista,dostal by jste stejný flastr,jako řidič Alfy,možná ještě větší,vzhledem k tomu,že jste sám psal,že jste byl nepříčetný a vařila se ve Vás krev...Tím neobhajuji řidiče Alfy,ale Váš způsob řešení tohoto případu.
icon | 23.10.14 16:38:29  |  (3.162.140) | Xixao   Pro řidiče obou přemotorizovaných supersportů
Smažky, fetky, alkáči a lidi, ve kterých se vaří krev, nepatří na silnici. Jsem člověk, který má rád svou rodinu a své blízké, takže si nepřeju potkávat idioty, kteří se honí v autech.
icon | 25.10.14 11:10:12  |  (1028:96cd:) | Jožan   pro Jardu H
Pokud si kameru přihlásíte na Ůřadě pro ochranu osobních ůdajů,lze pak natočený material použít v důkazním řízení. https://www.uoou.cz/kamerove-systemy/ds-2623/p1=2623
icon | 25.10.14 13:51:25  |  (.154.92) | Martin   Pro ty co obhajuji ridice Alfy
Přátelé to co tady plkate na Jardu je jen debilita ve Vaší hlavě a jen ze sebe děláte chytry hlavy a znalce všeho možného.Chtěl bych vidět jednoho z Vas kdyby takovy ucho srazilo někoho z Vaší rodiny nebo zavinil nehodu a někomu se něco stalo.Tak ho vyndate z auta a ještě mu náležitě dáte co proto.Zas jen banda lidi co nikdy nic neudelaj a umej jen machrovat na internetu a dávat moudrá.

Ted jen čekám zas odpoved od Vas chytraku a znalcu .A co kdyby Jarda někoho srazil atd atd.Nic takovyho by se stat nemohlo pokud by takový řidič ty prasarny nedělal.Pak není duvod.

A ruku na srdce kdo jede po každý v obci přesně 50? To se ale nikdo nepriznate co? Ale předjíždět do zatáček a úmyslně ohrožovat je problém.
icon | 25.10.14 17:09:20  |  (0.71.175) | .   Pro Martina
Musíte číst poněkud pozorněji. Není tady příliš pisatelů. kteří by ho obhajovali. Ale je nás tady pár, kteří se snaží panu Jardovi H., a zjevně zatím bezúspěšně vysvětlit, že se nezachoval správně a že s podobným chováním nemá ani on na silnici co dělat. V testech způsobilosti by zcela jistě neobstál! Kdyby udělal to, co popisuje xiaoxiao, jednal by racionálně. Pokud by to udělal hned, byla by šance, že ho broumovští policisté dokáží sami pacifikovat a případně mu znepříjemnit život. Takhle? Další rozumu prostý řidič se řítí směrem k Broumovu...
icon | 25.10.14 17:57:23  |  (5.90.3) | Martin   Odpoved
Prave to me ale vadi,ze pisete i tech par lidi jak se Jarda mel nebo nemel zachovat.A uplne se ztraci podstata veci,ktera se tady resi.To ze mel zavolat policii a podobne nazory.Je vsechno sice moc pekny.Ale co z toho???Bez tak to pro PCR bude jen tvrzeni proti tvrzeni.Takze vysledek nula a jedeme dal ze? Vsichni tady pisete ruzne vecy,ale polozte si otazku jak by se zachoval kazdej z Vas primo v teto situaci.Vase Teorie neni nekdy uplne stejna jako praxe.
icon | 25.10.14 18:56:36  |  (0.90.135) | xiaoxiao   pro Martina
Takže Jarda H. dojede Alfu,vytáhne řidiče z auta,dá mu nakládačku a co? Řidič Alfy podá Tr. oznámení a Jarda H. bude mít sakra problém. Sám psal,že se v něm vařila krev (to chápu),ale pak, když by jej napadl,by byl sám pachatelem ublížení na zdraví... Opravdu nabádáte lidi,aby brali právo do svých rukou?
icon | 25.10.14 19:17:14  |  (5.90.3) | Martin   xiaoxiao
Milej xiaoxiao.Predevsim hezke jmeno za,ktere se prezentujete.Nikoho nenabadam.To za prve.A to,ze vytrhujete veci z kontextu to se dalo cekat. Co by by jste delal Vy v te situaci?Ja vim zastavil u krajnice a zavolal PCR. Mejte se pekne a az se Vam osobne neco podobneho stane dejte vedet jak jste to vyresil.S nadhledem a cistou hlavou to je jasny. :-)
icon | 12.11.14 09:03:07  |  (45.34.53) | suupraa   pro janu
Zdravím..
tady je odkaz na poradnu s vláknem

http://www.czporadna.cz/?qa=1823/jak-nakouknout-do-registru-dluzniku

A můžete klidně založit i vlastní dotaz, pomůžou Vám tam se vším

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra