Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 09.10.14 21:14:34  |  (63.234.7) | Jarda H   Nebezpečný řidič - POZOR
Na broumovsku se pohybuje nebezpečný řidič. Jezdí s červeným alfa romeo. Na ceste z Police nad Metují do Broumova jsem byl svědkem jak nejméně 3x ohrozil ostatní řidice předjížěním před nepřehlednou zatáčkou. A to tak, že kdyby v tu chvili v protismeru nekdo jel, tak ho zabije na miste. Nepomohlo troubeni nic. Takze jsem svistel za nim az do broumova, prez pasa jsem to hnal 160 no neujel? V broumove to stocil ke sporilovu a nechapu jak, ale podarilo se mu me zmizet v tech ulickach mezi vilkama pod panelakama. Byl jsem tak doruda vytocenej ze bych ho asi na miste umlatil. Panacek ksiltovku na palici a v hlave vymatlano. Kvuli takovim idiotum se bojim jakmile nekdo z rodiny sedne za volat i jen na cestu pro nakup. Davam sem odkaz na jeho auto s citelnou SPZ. SPZ je 5H26207. Jestli ho jeste nekdy potkam ma to zpocitane. Zkusim take oslovit policii CR, sice se me asi vysmejou, ale co kdyz ne. Tihle parchanti by meli dostat provaz, bez legrace.

[url=http://postimg.org/image/telkjs3wf/][img]http://s27.postimg.org/telkjs3wf/20141009_172119.jpg[/img][/url]
icon | 09.10.14 21:15:51  |  (63.234.7) | Jarda H   odkaz na fotku
http://s27.postimg.org/4lc0j4kw2/20141009_172119.jpg
icon | 10.10.14 09:21:27  |  (6.223.177) | Pavel K   Nebezpečný řidič
Pane Jardo, okamžitě přejte tuto informaci Policii ČR. Nevím, proč by se Vám vysmáli. Já jsem takto upozornil již na dva řidiče a vždy případ řešili. Kdyby takto vždy postupoval každý řidič a oznámil nebezpečné řidiče Policii ČR, ta by to řešila a ubylo by nebezpečných řidičů.
icon | 10.10.14 09:49:23  |  (0.71.175) | .   Pro pan Jardu H.
Takže ve svém spravedlivém zápalu jste v rychlosti 160km/h fotil před vámi jedoucí vozidlo. Nezapomeňte na policii nahlásit i svoje bezohledné a nezodpovědné chování. Hlavně, že píšete o provazech pro jiné parchanty....
icon | 10.10.14 10:24:01  |  (.226.20) | Jarda H.   re
Pokud znate pasa, tak vite, ze takova rychlost je mozna pouze v jednom miste a to houpacka na konci nebo kdyz to beru od Broumova na zacatku. Foceno to rozhodne neni ve 160, to bych musel mit formuli abych v tom useku kde jsem fotil mel na tachometru 160. Nejsem proti rychle jizde kdyz je prazdna silnice ale proti predjizdeni v zatackach a pred a celkove ohrozovani ostatnich ridicu. Mym focenim jsem neohrozil nikoho snad az na sebe. Ale vsude se najdou rejpalkove a chytrolini. Podle vaseho nazoru by i policie pri stihani mela jet 90? Nenechte se vysmat. A jestli s tim pujdu na Policii tak klidne priznam ze jsem jel 160 s umyslem toho hajzlika dojet a rozbit mu hubu. Jen pseudohumanisti a trapaci fomratu toho kluka by me mohli zatracovat.
icon | 10.10.14 10:36:54  |  (0.71.175) | .   Pro pana Jardu H.
Pasa samozřejmě znám a nevím tam o jediném místě, kde by byla vhodná rychlost 160km/h. A to nemluvím o tom, kolik je ta maximální povolená z pohledu zákona. Takže mohl byste sem dát, prosím, vaši poznávací značku, abych věděl, mimo vámi odkazovaného piráta, na koho dalšího si dát pozor? Moc děkuji. Jestli mě právě vy z tohoto důvodu považujete za chytrolína či rejpala beru spíš jako vyznamenání, protože obhajovat neobhajitelné může pouze jedinec rozumu dost mizivého.
icon | 10.10.14 10:49:14  |  (9.244.105) | Jarda H   bez komentare
Pane, resit s vama neco je ztrata casu. Zasekl jste se na detailech okolo ale neresite gro veci. Vy budete nejspis kandidat na funkci v zastupitelstvu, obvykla to vec u lidi kteri se hrnou k vlade. Vase nazory vedou tuhle spolecnost k tomu tam kde je. Hajzlove u vlady a hajzlove kam se podivas, protoze si vsechno dokazou obhajit u hajzlu. Z dobre vule jsem chtel varovat par lidi, ktery na tohle prihlouple forum chodi, ale je vazne prihlouple, takze to klidne muze admin smazat, dal to budu resit jinde. Je mozne ze to auticko ridil vas synek, kdo vi.
icon | 10.10.14 11:06:12  |  (0.71.175) | .   Pro pana Jardu H.
Ale jaké to tady máme vytváříte, mimo jiné, právě vy s podobnými hajzlíky, jako je řidič vámi zmíněného auta. Na detailech jste se zasekl vy, protože neustále obhajujete svoje chování v domnění, že jste oprávněný brát spravedlnost do svých rukou. Ale to se hluboce mýlíte. Byl bych zvědavý na vaši reakci, kdyby se za vámi vydal někdo třetí a myslel si, že závodíte. A držel v ruce třeba střelnou zbraň místo mobilu na focení. Podle vaší logiky má právo vás oba zastřelit...no a vaše odvolávky na politiku, narážky na syna apod. jen svědčí o vaší slabé schopnosti argumentovat k věci. Tak se alespoň vzchopte v tom, že dojdete na policii a jeho a svoje příšerné chováni v silničním provozu oznamíte jako ohrožující jiné jeho účastníky. Ale nevěřím, že na to máte koule...
icon | 13.10.14 01:11:36  |  (0.90.135) | názor   Nebezpečný řidič
Je to hajzl, zdrogovanej, jdeme do něj.
icon | 13.10.14 12:38:51  |  (9.153.103) | mm   řidič alfy
mohu potvrdit, z doslechu vím, že ten člověk jezdí pod vlivem
icon | 13.10.14 13:08:28  |  (1028:96cd:) | Martin Král   Alfa
Už jsem měl také tu čest se s alfou potkat. Stojí každý den dole u černého koně. Ridiče jsem bohužel neviděl.
icon | 15.10.14 19:25:35  |  (38.153.6) | quick   alfa
včera 14.10 v 14.25 hod ten magor dvakrát nebezpečně předjížděl v Pěkově přes plnou čáru,protijedoucí řidič dokonce musel zastavit aby mu umožnil se vrátit do svého pruhu a nakonec ten vylízaný mozek po několikerém ohrožení ostatních řidičů po 500m zastavil a jel do prodejny dřeva Čáp.To normální člověk asi opravdu nepochopí......myslím,že policie by se na tohoto "řidiče" měla zaměřit!!!!
icon | 16.10.14 10:55:33  |  (50.168.95) | Jarda H   Nahlaseno
Takze jsem toho idiota nahlasil. Prosim kazdeho, kdo byl svedkem jeho chovani, nahlaste ho take. Cim driv tomu hovadu vezmou papiry, tim lip.
icon | 16.10.14 22:32:34  |  (6.223.183) | Mohamed   také nahláseno
Nejsme bonzáci, ale hlásit se to musí.
icon | 17.10.14 08:12:38  |  (9.153.103) | ten co ví a poví   drogy
Drogy za volant nepatří, stejně jako alkohol.
icon | 18.10.14 20:39:56  |  (0.183.26) | ten co je zná   řidič červené alfy
Parkuje v Pěkově u odbočky směr Ostaš jak je bývalá hospoda. Je to magor a vygumovaná zfetovaná hlava

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra