Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 21.05.14 12:41:24  |  (5.152.42) | Broumovák   Kdo uteče vyhraje
Tak příliv cikánů a super podnikání v oboru sociální bydlení nekončí a naopak roste.
Je asi nejvyšší čas prodat výrazně pod cenou dům nebo byt, zapomenout na rodné město a zmizet. Bohužel.
Dříve se emigrovalo před komunisty a nyní před cikány.
icon | 21.05.14 16:20:08  |  (0.28.212) | david   komu poděkovat
Zveřejnit jména těchto podnikatelů,kteří nam svým podnikáním zamořili město neznámou verbeží.Jaké krásné by bylo to město Broumov bez nich.Všude se je snaží spíše odlifrovat,ale tady to holt nejde.Nic proti starousedlíkům,je to štve taky.
icon | 21.05.14 20:41:37  |  (6.223.152) | jup   Problém
Ať na nás nehází pořád nesnášenlivost měli by začít u sebe. Když vidím 20ti letou Romku s dvěma dětmi jak jedno okřikuje jak psa a druhé, které posílá do hnědých končin. Hlavní problém je v nich a to je výchova. Když se ke svým dětem chovají lhostejně a agrsivně.
icon | 22.05.14 12:27:55  |  (7.15.98) | Konrad   .
to je takový problém, podívat se do katastru nemovitostí...??
icon | 22.05.14 13:54:22  |  (.47.244) | tomáš Marný   na co čekáte?
Taky jsem velmi nespokojen tady s tím městem
Máme nádherný,památky,parky.. ale k čemu nám to vlastně je? V parku kam vzít svého malého syna bych se opravdu bál. Je plno černého uřvaného,opilého nebo vyfetovaného osazenstva. Když mi při poslední návštěve parku přinesl stříkačku s tím co to má... se mi udělalo zle. Mít otevřené okno v noci v Broumově nejde. Proto abych nemohl jít ve svém městě kde to mám rrád jít si sednout do parku na to kašlu. Beru celou mojí rodinu a stěhujem se pryč... ano, jsem rasista a za to mlže tohle město. Možná i ty co si tam v klidu seděj nahoře...
icon | 22.05.14 17:25:59  |  (.44.179) | Broumovák   Pro Davida
Jen tak letmo z katastru:

Filipčík, Kurovi (cikáni), Turek (topenářství u Železňáku - prostřednictvím a. s., ... dál jsem nehledal.

Ti všichni ubytovávají naše spoluobčany.

Minulý rok to stalo 10 miliard...

http://www.novinky.cz/domaci/336699-chudym-na-najem-doplatil-stat-uz-deset-miliard.html
icon | 23.05.14 08:19:06  |  (0.140.158) | Alice   A co má dělat město - zastupitelé a rada?
Ukončit toto: dotace a podpora rasově vyhraněných spolků a zařízení (tzn. která jsou určená pouze pro cikány), zakázat automaty, poslat strážníky do ulic (nejen vybírat pokuty za parkování) nebo lépe zrušit MP a bezpečnost ponechat na státní policii, zvýšené kontroly výše uvedených nemovistostí (nějaký způsob jak jim znepříjemnit situaci se jistě najde).

Kdy konečně už někdo pochopí (po tolika letech zbytečného vyhazování pěněz), že nějaké agentury pro začleňování, terénní parcovníci a různé projekty nic neřeší.

To by ale naši zatupitelé a úředníci museli chtít a ne servilně očekávat plácání po zádech do pana Dienstbiera.
icon | 23.05.14 21:59:39  |  (7.224.25) | _-_   .
https://www.youtube.com/watch?v=cAeFcR2-SQo
icon | 28.05.14 08:13:12  |  (5.154.79) | Nasraný rodák   Honem pryč
Jak je napsané v prvním příspěvku. Honem pryč.

http://nachodsky.denik.cz/zpravy_region/davky-hmotne-nouze-jako-pro-dve-mesta20110930.html

Ty cikány už nikdo odsud nedostane. A bude hůř.

S městem je ámen....
icon | 28.05.14 08:49:15  |  (28.225.131) | Franta   Vebáci
To co píšou v článku - viz odkaz "nasraného rodáka" taky není přesné. Sám terénní pracovník Bartoš v jiné diskuzi na tomto webu z 5.5. píše, že jich tady máme 700 !!! a v tom článku z příspěvku nasraného rodáka jsou čísla od Slezáka daleko menší. Některá zvěř si chodí ke krmelci na poštu a nikdo z úředníků o nich neví. evidenci má asi jen Filipčík.
Sem zvědavý, co s tím chtěj dělat tihle http://nase.broumovsko.cz/nazory/vznika-nove-sdruzeni-do-komunalnich-voleb-2014-volba-pro-broumov.html
icon | 28.05.14 09:22:35  |  (5.154.79) | Nasraný rodák   Vebáci
Neudělají vůbec nic. Soudruh Myšák chce do politiky, podobně jako mistr mokré úpravny Franc.
V politice jsou totiž prachy. A Veba tady nebude věčně. Na to stačí selský rozum.
icon | 28.05.14 20:24:14  |  (2.238.193) | M.   ...jste na omylu
Pokud by šel Myšák do místní politiky, tak by si výrazně finančně pohoršil. Jsem schopen uvěřit, že prostě chtějí udělat ve městě pořádek, jako funguje Veba.
icon | 29.05.14 08:26:35  |  (28.225.131) | Franta   Pro rodáka
Taky si myslím, že pro prachy to nědělaj. Nemaj to zapotřebí. Třeba se nám rodí nový Baťa nebo Schroll. Všichni tady bydlí a taky je to musí štvát, kdyby chtěli, mohli by Vebu řídit z Monaka, jako Ritig řídil Prahu.
Ale to neudělali a pořád tady bydlí, maj tady baráky a děti.
icon | 29.05.14 19:33:03  |  (.55.247) | Nasraný rodák   Pro Frantu
Franto teď se musí Schroll i Baťa v hrobě obracet. Přece nemůžeš srovnávat takové osobnosti a komsomolce.
Ti se jednoho rána probudili a už to bylo jejich.
icon | 30.05.14 10:48:41  |  (0.28.212) | david   něco se udělat musí
Je to jako na zahrádce.Když nebudete hubit škůdce,šlechtit plodiny,hnojit,okopávat,prořezávat tak po čase zjistíte,že to už nezvládnete a plevel zadusí všechno.Potom zbude jedině radikální řez.
icon | 06.06.14 16:43:03  |  (6.206.82) | Xixao   Filipcik
To je ten z Mezara?
icon | 21.06.14 21:18:32  |  (6.223.163) | Broumovák Zatím   Kdo uteče vyhraje
Víte pane, dlouho jsem Váhal s odpovědí k Vašemu příspěvku,,Kdo uteče vyhraje", ze dne 21.5.14,ale musím s Vámi souhlasit a dát Vám za pravdu a ve všem!
icon | 26.07.14 14:23:59  |  (6.223.169) | Námraza   Agresivní zhulené cikánky
Mám 2,5 letou dceru a to co každý den viďí u Penny a směrem od Penny na malé náměstí je jen agresivita cikánů a zfetované cikánky, které surově řežou svoje vlastní děti ze kterých vyrostou zase jen agresivní cikáni. Zlo prostě plodí zlo a šíři se to tady jako mor celým Broumovem. Herny, socialní ubytovny dotované s příspěvků, dealeři pervitinu, špína, smrad a bída to je Broumov. Začínám tady tomu městu říkat Chánov 2, protože odsud už nikdo cikány nevyžene a dopadne to tady stejně. Souhlasím se všemi a musím dát za pravdu ZATÍM BROUMOVÁKOVI, že kdo co nejdříve neuteče prohraje a spadne do sraček a ještě si do něj lidi kopnou.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra